DENİZCİ MİLLET DENİZCİ ÜLKE

ShortseaSchedule, Tanıtım Merkezimizin üyesi olduğu Avrupa Kısa Mesafe Deniz Taşımacılığı Ağı tarafından geliştirilmiştir. Hatlı deniz taşımacılığı hizmet sağlayıcılarıyla bu hizmete ihtiyaç duyanları bir araya getiren bir platformdur. Sadece iki adımda arana hizmet sağlayıcı bilgilerine ulaşılabilmektedir. Mevcut sistem sadece deniz hizmet sağlayıcıları tarifelerine erişim imkanı sunmaktadır ancak yakın gelecekte tüm intermodal taşımacılık zincirinin platforma dahil edilmesi planlanmaktadır.

HATLI DENİZYOLU TAŞIMACILIĞI KAYIT


İMEAK Deniz Ticaret Odası bünyesinde hizmet vermekte olan Kısa Mesafe Deniz Taşımacılığı Tanıtım Merkezimiz Avrupa Kısa Mesafe Deniz Taşımacılığı Ağı'nın (European Shortsea Network- ESN ) bir üyesidir. Hizmet almak isteyen firmalarla servis sağlayıcıları buluşturmayı hedefleyen web sitemize firma bilgilerinizi ve sağladığınız hizmet bilgilerinizi girerek sizde sistemimizde yerinizi alın.


gün, GMT, örn. Salı ve Cuma saat 14:00 GMT
gün, GMT, örn. Salı ve Cuma saat 14:00 GMT

9

ŞUBE

17

TEMSİLCİLİK

9520

ÜYELERİMİZ

UYGULAMALAR

Denizcilik sektöründe kullanışlı uygulamalara buradan ulaşabilirsiniz.
1. AVRUPA KISA MESAFE DENİZ TAŞIMACILIĞI İSTATİSTİKLERİ

Avrupa İstatistik Ofisi ya da kısaca Eurostat, Avrupa Komisyonu'nun bünyesinde yer alan ve merkezi Lüksemburg'da bulunan bir genel müdürlüktür. Kurumun temel amacı Avrupa çapında yürüttüğü anket çalışmalarıyla Avrupa Birliği'ne bilgiler sağlamaktır. Avrupa Kısa Mesafe Deniz Taşımacılığı ile ilgili istatistiklere buradan ulaşılabilir.

2. DENİZCİLİK SEKTÖRÜNDE YAKIT FİYATLARI

Ship & Bunker - Yakıt piyasasından haberler, özel nitelikli uygulamalar ve denizcilik piyasasında yakıt fiyatları göstergeleri sunan, dünyada deniz yakıtları sektöründe en çok okunan web sitesidir.

3. DENİZCİLİK SEKTÖRÜNDE NAVLUN FİYATLARI

SeaRates, dünyanın birçok noktasından bağımsız navlun komisyoncularını biraraya getiren uluslararası dijital bir platformdur. Girilen yük miktarı ve güzergah belirlenmesi sonrası yaklaşık navlun fiyatlarına ulaşılabilmektedir.

4. EMİSYON HESAPLAYICISI

EcoTransIT World - kullanışlı ve pratik bir emisyon hesaplayıcısı uygulamasıdır.

DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİNİZ

Size her zaman yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

tr_TR